English    |    فارسی
  • خیر مقدم

    «سلام و درود برشما که به این سایت مراجعه فرمودید. دانشگاه صنعتی سجاد با اهداف پژوهش و آموزش بنیان شده است و آماده دریافت نظرات پیشنهادی شما و اعمال اصلاحات در مسیر آینده  خواهد بود. این دانشگاه در حال حاضر برنامه میان مدت خود را می گذراند و در این دوره زمانی برقراری ارتباطات ملی و بین المللی در رئوس کارها قرار دارد. از آنجایی که پیشنهاد جنابعالی یقینا بررسی و درصورت عملی بودن، اجرا خواهد شد، خواهشمندم لطف و مرحمت خودرا از دانشجویان، اساتید، کارکنان و مدیریت این دانشگاه دریغ نفرمایید و مارا در انجام خدمت ارشاد نمائید.»

راهپيمايي روز جهاني قدس -  پنجشنبه 2 مرداد 1393 ساعت 11:55
مشاوره انتخاب رشته توسط گروه مشاوران آموزش -  پنجشنبه 2 مرداد 1393 ساعت 11:52
اطلاعيه ثبت نام كالج زبان آذران -  چهار شنبه 4 تیر 1393 ساعت 15:40
ليست دروس ارائه شده در ترم تابستان -  چهار شنبه 4 تیر 1393 ساعت 15:37
آئين نامه نخبگان شاهد و ايثارگر -  شنبه 31 خرداد 1393 ساعت 7:48
برنامه امتحانات نيمسال دوم 93-92 -  شنبه 17 خرداد 1393 ساعت 8:51
  • درباره ما

    دانشگاه صنعتی سجاد در سال 1375 به عنوان اولین موسسه آموزش عالی غیردولتی در زمینه های مهندسی با کسب مجوز از شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزارت علوم تحقیقات و فناوری فعالیت خودرا از ابتدا با پذیرش دانشجو در رشته های مهندسی برق گرایش الکترونیک و مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار در شهر مشهد شروع نمود ودر حال حاضر در مقطع کارشناسی ارشد کارشناسی و  کاردانی فعالیت آموزشی دارد.

    هیات موسس از اعضا هیات علمی دانشگاه و با سوابق آموزشی و پژوهشی چندساله هستند که فعالیتهای پژوهشی غیردولتی خود را از سال 1368 با تاسیس مرکز تحقیقات سجاد، که هم اکنون هسته ی پژوهشی دانشگاه است شروع نمودند.

    به دلیل وجود این هسته با سابقه، امور پژوهشی دانشگاه با بهره گیری از تخصص اساتید و مشارکت فعال دانشجویان و رابطه مستمر و جدی با بخش صنعت از رونق خاصی برخوردار است..دانشکده ها هیات رئیسه لینک های مفید تماس با ما


تمامی حقوق این پورتال متعلق است به دانشگاه صنعتی سجاد.
طراحی سایت و مجری پورتال : شرکت داده پردازی پویان ابتکار شرق