English    |    فارسی
  • خیر مقدم

    «سلام و درود برشما که به این سایت مراجعه فرمودید. مدیریت موسسه آموزش عالی سجاد با اهداف پژوهش و آموزش بنیان شده است و آماده دریافت نظرات پیشنهادی شما و اعمال اصلاحات در مسیر آینده این موسسه خواهد بود. این موسسه در حال حاضر برنامه میان مدت خود را می گذراند و در این دوره زمانی برقراری ارتباطات ملی و بین المللی در رئوس کارها قرار دارد. از آنجایی که پیشنهاد جنابعالی یقینا بررسی و درصورت عملی بودن، اجرا خواهد شد، خواهشمندم لطف و مرحمت خودرا از دانشجویان، اساتید، کارکنان و مدیریت این موسسه دریغ نفرمایید و مارا در انجام خدمت ارشاد نمائید.»

راهپيمايي روز جهاني قدس -  پنجشنبه 2 مرداد 1393 ساعت 11:55
مشاوره انتخاب رشته توسط گروه مشاوران آموزش -  پنجشنبه 2 مرداد 1393 ساعت 11:52
اطلاعيه ثبت نام كالج زبان آذران -  چهار شنبه 4 تیر 1393 ساعت 15:40
ليست دروس ارائه شده در ترم تابستان -  چهار شنبه 4 تیر 1393 ساعت 15:37
آئين نامه نخبگان شاهد و ايثارگر -  شنبه 31 خرداد 1393 ساعت 7:48
برنامه امتحانات نيمسال دوم 93-92 -  شنبه 17 خرداد 1393 ساعت 8:51
  • درباره ما

    موسسه آموزش عالی سجاد در سال 1375 به عنوان اولین موسسه آموزش عالی غیردولتی در زمینه های مهندسی با کسب مجوز از شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزارت علوم تحقیقات و فناوری فعالیت خودرا از ابتدا با پذیرش دانشجو در رشته های مهندسی برق گرایش الکترونیک و مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار در شهر مشهد شروع نمود ودر حال حاضر در مقطع کارشناسی ارشد کارشناسی و  کاردانی فعالیت آموزشی دارد.

    هیات موسس از اعضا هیات علمی دانشگاه و با سوابق آموزشی و پژوهشی چندساله هستند که فعالیتهای پژوهشی غیردولتی خود را از سال 1368 با تاسیس مرکز تحقیقات سجاد، که هم اکنون هسته ی پژوهشی موسسه است شروع نمودند.

    به دلیل وجود این هسته با سابقه، امور پژوهشی موسسه با بهره گیری از تخصص اساتید و مشارکت فعال دانشجویان و رابطه مستمر و جدی با بخش صنعت از رونق خاصی برخوردار است..گروه های آموزشی هیات رئیسه لینک های مفید تماس با ما


تمامی حقوق این پورتال متعلق است به دانشگاه صنعتی سجاد.
طراحی سایت و مجری پورتال : شرکت داده پردازی پویان ابتکار شرق