سفارش غذا سفارش آنلاین غذا سفارش آنلاین غذا در مشهد
  •  افتخارات تربیت بدنی  دانشگاه صنعتی سجاد


    1- برگزاری دهمین دوره مسابقات فوتسال و همچنین سومین دوره مسابقات لیگ فوتسال که در نوع خود بی سابقه بوده و تاکنون هیچ دانشگاه و یا موسسه آموزش عالی مبادرت به برگزاری چنین مسابقاتی ننموده و همیشه با استقبال دانشجویان مواجه شده و یازده هفته ادامه خواهد داشت .

    2- برگزاری مسابقات تنیس روی میز و آمادگی جسمانی و شطرنج به تفکیک ( برادران – خواهران ) همه ساله

    3- شرکت در مسابقات قهرمانی کاراته دانشجویان کشور در مرداد ماه سال 1384 و کسب مقام چهارم تیمی و مقام سوم انفرادی توسط آقای احسان شکفته

    4- شرکت در مسابقات قهرمانی تکواندو دانشجویان کشور و کسب مقام پنجم تیمی در بین 43 تیم شرکت کننده و نیز کسب مقام اول انفرادی توسط آقای محمد خانی و کسب مقام دوم انفرادی توسط آقای هادی انتخابیان و نیز کسب مقام سوم انفرادی توسط آقای علی علی محمدی (سال 1384)

    5- شرکت در مسابقات قهرمانی و جشنواره ورزشی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی خراسان رضوی در رشته های فوتسال – والیبال – تنیس روی میز - کشتی آزاد و فرنگی – کاراته و تکواندو که در نهایت در کاراته مقام اول – تکواندو مقام دوم – تنیس روی میز مقام دوم و کسب مقام دوم انفرادی در کشتی آزاد توسط آقای حسین شاهمرادی ( سال 1384 )

    6- شرکت در مسابقات قهرمانی کشتی فرنگی دانشجویان کشور در شهرستان بابلسر و کسب مقام دوم انفرادی توسط آقای حسین شاهمرادی ( سال 1384 )

    7- شرکت در مسابقات جام رمضان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی خراسان و کسب مقام اول ( سال 1379)

    8- شرکت در مسابقات المپیادهای ورزشی دانشجویان کشور در تابستان 85 در دانشگاه شهید باهنر کرمان و کسب 3 مدال طلا در رشته شنا (دختران) توسط سرکار خانم مرضیه رضایی و 2 مدال نقره توسط سرکار خانم پردیس برومند و در نهایت کسب مقام چهارم در مجموع مدالها در بین دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور (سال 1385)

    9- شرکت در مسابقات قهرمانی و جشنواره ورزشی شهدای دانشجو در خراسان رضوی و کسب مقام دوم در رشته کاراته و مقام سوم در رشته بدمینتون دختران و نیز مقام دوم کاراته دختران و همچنین کسب مقام اول توسط سرکار خانم آزاده درویش و همچنین کسب مقام سوم انفرادی در تکواندوی دختران توسط آقای عبداله اکبری و نیز کسب مدال طلا و نقره انفرادی توسط آقای جواد غلامی در کاراته و مدال طلا و نقره توسط آقای امیر طلوع شیخ زاده و مدال طلا توسط اقای محمد رضا عرب زاده سرشوری در کاراته و نیز مدال نقره توسط آقای احسان سهرابی در همین رشته.

    10- شرکت در مسابفات تنیس روی میز دانشگاه ها و موسسات خراسان و کسب مقام دوم توسط آقای سروش کاظم زاده دربان و نیز مقام سوم توسط آقای شاهین شریف زاده .

    11- برگزاری مداوم اردوهای ورزشی به صورت هفته در میان به تفکیک پسران و دختران (اردوهای یکروزه).


    افتخارات تربیت بدنی موسسه آموزش عالی سجاد در مسابقات قهرمانی دانشگاه‏ها و موسسات غیرانتفاعی غیردولتی منطقه 4 کشور - سال تحصیلی 93-92
    بحول قوه‏ الهی و پشتیبانی و مساعدت مسئولین محترم موسسه و همت والای دانشجویان ورزشکار، نتایج به شرح ذیل به اطلاع می‏رسد.         
    "برادران"
    آمادگی جسمانی مقام اول تیمی احمد سرایلو-مقام اول انفرادی مربی و سرپرست :احمد نعیمی راد
    سلیمان سلیمان زاده-مقام دوم انفرادی
     
     
    بسکتبال مقام اول تیمی  
    مجید مشکوة- امید نیک بخت- محمد کلاته آقا محمدی- جواد باشتنی- محمد رضا شهیدی فرد- یاسر ابراهیمی- محمد امانیان- سینا ابراهیمی- محمد غلامیان عارفی- حسین کرامتیان- مهدی قندی- رامین شاه قاسی
     
    مربی: مجید رضایی
    سرپرست: احمد نعیمی راد
     
     
    شطرنج مقام اول تیمی مازیار باقری شیروان مقام اول انفرادی مربی و سرپرست :احمد نعیمی راد
    فرهاد اکرامی طلب مقام سوم انفرادی
    شنا مقام دوم تیمی امیر مافی نژاد قهرمان دوم 4 رشته کرال سینه-کرال پشت-قورباغه-100 متر آزاد مربی و سرپرست :احمد نعیمی راد
     
     
    دوومیدانی مقام چهارم تیمی مهدی وفائی مقام دوم پرتاب دیسک و وزنه مربی و سرپرست :احمد نعیمی راد
    رضا احمدی آبکنار مقام دوم 3000 متر استقامت
     
     
    کشتی فرنگی
     
    ----------
     
    علیرضا محمدزاده- مقام سوم انفرادی مربی و سرپرست :احمد نعیمی راد
    کشتی آزاد ----------
    رضا حافظ عباس زاده
    مقام دوم انفرادی
    مربی و سرپرست :احمد نعیمی راد
    وحید غلامی معین
    مقام سوم
     
     
    والیبال مقام اول تیمی احمد عاشوری- امیر محمد‏زاده یزدان پرست-علیرضا مصور طرقبه -امیر حسین منصوری- محمد رضا نوحه خوان- علیرضا عبقری- سید محمد علوی کنگی- محمد ابراهیم زاده- محمد‏جواد مهدیان- میلاد حیاتی- علیرضا محمد زاده- محمد ذاکری مربی: بابک برومند
    سرپرست: احمد نعیمی راد
     
     
     
    "خواهران"
    دوومیدانی مقام سوم تیمی هدیه نور محمدی مقام اول انفرادی رشته پرش طول مربی و سرپرست : هدیه نورمحمدی
    هدیه نورمحمدی مقام اول انفرادی رشته 100 متر سرعت
     زهرا سادات مقام سوم رشته 400 متر
     مهلا پور خواجه مقام سوم رشته پرش طول
     
     
    شنا مقام سوم تیمی نیلوفر محمدحسین پور مقام سوم کرال سینه 50 متر مربی و سرپرست : نیلوفر محمد حسین پور
     
     
    والیبال مقام اول تیمی ستاره سیرجانی- نیره جهانبانیان- ریحانه علیزاده- ناهید جهانبانیان- زینب اکبرزاده یزدی- سوگند توکلی‏زاده- مینا هاشمی- شهرزاد محمدحسینی- سودابه حجی‏زاده- مهلا پورخواجه- مه‏تا علی‏زاده- نیلوفر شیخی مربی و سرپرست : صغرا احسنی
     
     
     
     
     
    خرداد ماه 1393