رفتن به محتوای اصلی

خبرها

اولین مدرسه تابستانه مهندسی

مدرسه‌ تابستانه از جمله برنامه‌هایی است که سال‌هاست در معتبرترین و بهترین دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی جهان برگزار می‌شود. امروزه تاثیر مدارس تابستانه به‌دلیل آموزش‌های باکیفیت و در عین حال فشرده و سریعی که در زمینه‌های مختلف در آن‌ها صورت می‌گیرد بر کسی پوشیده نیست.
مرکز آموزش‌های آزاد دانشگاه صنعتی سجاد با همکاری گروه مشاورین اینوواتوس اقدام به برگزاری «اولین مدرسه تابستانه مهندسی» با رویکرد «تکمیل دانسته‌های یک مهندس» نموده است. این مدرسه که از دوازدهم مردادماه امسال آغاز می‌شود، شامل آموزش‌های حوزه کسب و کار(با تاکید بر کسب و کارهای جدید) و آموزش‌هاي تخصصی در چهار رشته مهندسی برق، مهندسی پزشکی، مهندسی مکانیک و مهندسی صنایع می باشد. باتوجه به نحوه خاص انتخاب عناوین آموزشی این مدرسه و همچنین انتخاب اساتید این دوره‌های آموزشی که اکثرا اساتید فعال در صنعت هستند و همچنین دیدار با کارآفرینان و حضور در میادین صنعتی که خاص این مدرسه است انتظار می‌رود تغییر محسوسی در نگاه مخاطبین این مدرسه نسبت به دنیای واقعی کسب و کار اتفاق بیفتد.

اولین مدرسه تابستانه مهندسی با همکاری مرکز آموزش‌های آزاد دانشگاه صنعتی سجاد و گروه مشاورین اینوواتوس در مرداد ماه سال جاری برگزار می‌گردد. 

مخاطبین: 

  • دروس تخصصی کسب و کار برای تمامی دانشجویان و فارغ التحصیلان
  • دروس مکمل مهندسی برق، مهندسی پزشکی، مهندسی مکانیک و مهندسی صنایع ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان
  • به همراه دو اتفاق ویژه حضور در صنعت و دیدار با کارآفرین موفق هر رشته

آخرین مهلت ثبت نام ۱۰ مرداد می‌باشد.

اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام: 

www.isss98.ir
@isss98
۰۵۱۳۶۰۲۹۳۰۵
۰۵۱۳۸۴۴۴۲۶۰
ظرفیت هر گروه آموزشی ۳۰ نفر