رفتن به محتوای اصلی

اطلاعیه

برگزاری جلسه دفاع پایان‌نامه دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته برق و مهندسی پزشکی

 تاريخ ارائه پايان‌نامه‌ها به صورت پوستر، به صورت نشان داده شده در جدول زیر می‌باشد:

نیمسال اخذ درس پروژه تاریخ دفاع پوستر مهلت تحویل فرم آمادگی دفاع پوستر
نیمسال دوم: بهمن ماه ۱۳۹۷ پوستر شماره ۲: سه‌شنبه ۱۳۹۸/۶/۵ و ‌چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۶ دوشنبه ۱۳۹۸/۵/۲۸
نیمسال سوم: تیرماه ۱۳۹۸ پوستر شماره ۲: سه‌شنبه ۱۳۹۸/۶/۵ و ‌چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۶ شنبه ۱۳۹۸/۶/۲۳
پوستر شماره ۳: شنبه ۱۳۹۸/۶/۳۰

 

جزئیات زمان­‌بندی و مکان اجرا به همراه لیست دانشجویان در اطلاعیه­‌ای چند روز مانده به ارائه اعلام خواهد شد.

دانشجویانی که لازم است تا تاریخ ۹۸/۶/۳۱ فارغ التحصیل شوند و یا می­‌خواهند در ترم تابستان دروسی را به صورت معرفی به استاد اتخاذ نمایند، لازم است که حتماً از پروژه خود در جلسه دفاع پوستر شماره ۲ (تاریخ: سه­‌شنبه ۱۳۹۸/۶/۵ و ‌چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۶) دفاع کنند.

جهت قرار گرفتن در لیست ارائه پوستر دانشجویان بایستی پروژه خود را پیش از تاریخ تعیین شده در جدول فوق تحت عنوان "مهلت تحویل فرم آمادگی دفاع پوستر"  آماده کرده، به استاد راهنما تحویل دهند. جهت تعیین استاد دفاع لازم است دانشجویان " فرم اعلام آمادگی دفاع پروژه‌­های کارشناسی (مختص دفاع پوستر)" را از انتشارات دریافت نموده و پس از تکمیل و تایید توسط استاد راهنما،  حداکثر تا تاریخ تعیین شده در جدول فوق تحت عنوان "مهلت تحویل فرم آمادگی دفاع پوستر"   به دبیر کمیته پروژه (دکتر نسیم روان شاد) به صورت حضوری تحویل دهند.

گزارش پايان نامه و پوستر‌ها میبايست مطابق با قالب تعيين شده، که در بخش نگارش فنی سایت دانشگاه اعلام شده است، آماده گردند.

توجه داشته باشید که دانشجوياني که در نیمسال بهمن درس پروژه را اتخاذ نموده­اند و موفق به تکميل آن تا روز ارائه پوستر شماره ۲ (تاریخ: سه­شنبه ۱۳۹۸/۶/۵ و ‌چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۶)  نمی‌شوند، درس پروژه برای ایشان حذف خواهد شد و لازم است دوباره در نیمسال­‌های آتی این درس را اخذ نمایند.