رفتن به محتوای اصلی

خبرها

قابل توجه دانشجویان متقاضی وام شهریه درنیمسال اول سال تحصیلی ۹۶-۹۷


به منظور تسهیل در ارائه خدمات دانشجویی ، صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم تحقیقات و فن آوری اقدام به ایجاد سامانه ثبت نام دانشجویان در پورتال دانشجویی نموده است .بدین منظور از دانشجویان عزیز متقاضی وام در خواست میشود با ورود به سایت bp.swf.ir به شرح ذیل عمل نمایند. 
     دانشجویانی که ترم های گذشته در خواست وام داده اند از قسمت پورتال فاز 2،کد ملی و کلمه عبور را که همان کد ملی می باشد با فرمت خط تیره وارد نمایند و پس از ورود از منوی در خواست وام قسمت نوع وام در خواستی ،شهریه غیر انتفاعی را انتخاب کرده و ثبت در خواست وام راانتخاب نمائید.     
دانشجویانی که برای اولین بار متقاضی در خواست وام هستند از قسمت تشکیل پرونده وارد پورتال دانشجویی شوند و پس از وارد کردن کد ملی و جستجو ،اقدام به ثبت مشخصات در سایت نمایند و سپس مدارک در خواست وام را که شامل :
  1-کپی کارت ملی  2-کپی کارت دانشجویی      اصل سند تعهد نامه محضری که باید در یکی از دفاتر اسناد رسمی تنظیم شود. به امور وام ارائه نمایند. 
نکات قابل توجه برای دانشجویان عزیز به شرح ذیل اعلام میشود:     
فرم نمونه تعهدنامه محضری از انتشارات دریافت شود.     
ضامن برای تعهد محضری باید کارمند دولت یا بازنشسته دولت باشد.   
   دانشجویان کارشناسی ورودی سال 93 به بعد و دانشجویان کارشناسی ارشدوکارشناسی ناپیوسته وکاردانی ورودی 95 به بعد می توانند تقاضای وام نمایند. 
     ثبت نام از تاریخ 13/6/96 انجام خواهد پذیرفت . 
اموردانشجویی

منبع:   تعداد بازدید : 355