رفتن به محتوای اصلی

خبرها

نکات مهم امور مالی جهت انتخاب واحد اینترنتی ترم تابستان۱۴۰۱

معاونت آموزشی
-18
چهارشنبه، ۱۵ تیر ۰۱


به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی میرساند، مراحل مختلف محاسبه و پرداخت شهریه به شرح زیر می باشد، لازم است دانشجویان این اطلاعیه را دقیقاً مطالعه و نسبت به رعایت آن اقدام نمایند.


الف-محاسبه شهریه ترم
محاسبه شهریه ترم در صفحه پیش محاسبه شهریه در بخش مالی پورتال دانشجو قرار دارد که پس از انتخاب دروس مورد نظر میزان شهریه ترم محاسبه و مشخص می‌شود. دانشجویان عزیز می‌بایست قبل از شروع انتخاب واحدودر زمان مجاز نسبت به تکمیل موجودی حساب خود تا سقف مورد نیاز اقدام نمایند.


* تاکید می‌شود، دانشجویان عزیز در بازه زمانی مجاز انتخاب واحد خود، فقط به میزان موجودی حساب خود قادر به انتخاب واحدمی‌باشند، بنابراین توصیه می‌گردد جهت پیشگیری از هر گونه تأخیر در انتخاب واحد در بازه زمانی‌مشخص شده، موجودی حساب خود را به میزان مورد نیاز تکمیل نمایند. دانشجویان در بازه زمانی انتخاب واحدنیز امکان افزایش موجودی خود را جهت انتخاب دروس جدید دارند.


ب-پرداخت شهریه


پرداخت شهریه با هر یک از روشهای زیر مقدور می‌باشد:

  • ازطریق پورتال دانشجویی، پرداخت الکترونیکی -ثبت آنی در پورتال
  • واریز به حساب دانشگاه - ۴۶۱۰۱۰۱۰/۶۷ بانک ملت - با شناسه واریز، که در این روش با توجه به تأخیر در ثبت واریزی از سوی بانک، پرداخت بایستی حتماً دو روز قبل از انتخاب واحد انجام شده باشد.
  • واریز به کارت دانشگاه به شماره ۲۵۳۲- ۶۵۶۴-۳۳۷۶-۶۱۰۴ بانک ملت- با شناسه واریز، با توجه به تأخیر در ثبت واریزی ازسوی بانک، پرداخت بایستی حتماً دو روز قبل از انتخاب واحد انجام شده باشد.


*پرداخت با هر یک از روشها، باید با ذکر نام، نام خانوادگی و شناسه واریز دانشجو انجام شود. عواقب هر گونه اشتباه در شماره حساب و یا شناسه واریز و…، که منجر به واریز وجه به حساب دیگر و یا منظور شدن وجه به حساب دانشجویی دیگر شود به عهده دانشجو خواهد بود.
*دانشجویان دقت نمایند، پرداخت شهریه بایستی‌ به طورکامل انجام پذیرد و در صورت مشکل‌در پرداخت شهریه می‌توانند درخواست خود را با ذکر دلیل به همراه تصویر پیش محاسبه شهریه، به صورت الکترونیکی از طریق بخش امور مالی- درخواست مالی در پورتال پویا ثبت نمایند. درخواست شما توسط کارشناسان امور شهریه بررسی و جواب آن در همان صفحه اعلام می‌گردد.

معاونت آموزشی