رفتن به محتوای اصلی

خبرها

نکات مهم امور مالی در خصوص انتخاب واحد نیمسال دوم ۱۴۰۳-۱۴۰۲

معاونت مالی
-18
یکشنبه، ۲۲ بهمن ۰۲

به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می‌رساند، مراحل مختلف محاسبه و پرداخت شهریه به شرح زیر می‌باشد، لازم است دانشجویان این اطلاعیه را دقیقاً مطالعه و نسبت به رعایت آن اقدام نمایند.

الف ) محاسبه شهریه ترم


محاسبه شهریه ترم در صفحه پیش محاسبه شهریه در بخش مالی پورتال دانشجو قرار دارد که پس از انتخاب دروس مورد نظر میزان شهریه ترم محاسبه و مشخص می‌شود. دانشجویان عزیز می‌بایست قبل از شروع انتخاب واحد و در زمان مجاز نسبت به تکمیل موجودی حساب خود تا سقف مورد نیاز اقدام نمایند.


* تاکید می‌شود، دانشجویان عزیز در بازه زمانی مجاز انتخاب واحد خود، فقط به میزان موجودی حساب خود قادر به انتخاب واحد می‌باشند، بنابراین توصیه می‌گردد جهت پیشگیری از هر گونه تأخیر در انتخاب واحد در بازه زمانی مشخص شده، موجودی حساب خود را به میزان مورد نیاز تکمیل نمایند. دانشجویان در بازه زمانی انتخاب واحد نیز امکان افزایش موجودی خود را جهت انتخاب دروس جدید دارند.


ب) پرداخت شهریه


پرداخت شهریه با هر یک از روش‌های زیر مقدور می‌باشد:


۱- پرداخت الکترونیکی (از طریق مرورگر فایرفاکس)


۲- واریز به حساب دانشگاه (۴۶۱۰۱۰۱۰/۶۷ بانک ملت) یا کارت دانشگاه (۲۵۳۲-۶۵۶۴-۳۳۷۶-۶۱۰۴ بانک ملت) با شناسه پرداخت، از طریق مراجعه به شعب و دستگاه‌های عابر بانک ملت که در این روش با توجه به تأخیر در ثبت واریزی از سوی بانک، پرداخت بایستی حتماً دو روز قبل از انتخاب واحد انجام شده باشد.


* پرداخت با هر یک از روش‌ها، باید با ذکر نام، نام خانوادگی و شناسه پرداخت دانشجو انجام شود. عواقب هر گونه اشتباه در شماره حساب و یا شناسه پرداخت و…، که منجر به واریز وجه به حساب دیگر و یا منظور شدن وجه به حساب دانشجویی دیگر شود به عهده دانشجو خواهد بود.


* دانشجویان دقت نمایند پرداخت شهریه بایستی به طور کامل انجام پذیرد و در صورت مشکل در پرداخت می‌توانند بابت بخشی از شهریه، دو فقره چک هر کدام حداکثر به مبلغ ۱۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال برای ماه‌های اسفند ۱۴۰۲ و فروردین ۱۴۰۳ تهیه و به همراه برگه پیش محاسبه شهریه چند روز قبل از شروع انتخاب واحد خود به امور شهریه تحویل نمایند. همچنین با توجه به برنامه زمانبندی انتخاب واحد، لطفاً هر چه سریعتر نسبت به مشخص شدن وضعیت پرداخت شهریه خود اقدام نمایند.


امور مالی

معاونت مالی