رفتن به محتوای اصلی

دانشجویی و فرهنگی

امور دانشجویی


هدف از ایجاد حوزه دانشجوئی در دانشگاه‌ها پشتیبانی دانشجویان در امور رفاهی، فرهنگی، اجتماعی‌ و کشف استعدادهای دانشجویان مستعد به‌منظور فراگیری هرچه بهتر دروس و علوم مرتبط با رشته آنها می‌باشد.
ایجاد واحدهای خوابگاهی، امورتغذیه، بوفه، امور وام، بیمه و ارائه خدمات به دانشجویان مزدوج و نیز امور مربوط به دانشجویان شاهد و ایثارگر و ارائه مشاوره به مراجعین دانشجو به‌منظور حمایت و پشتیبانی دانشجویان در دانشگاه‌ها بوده‌‌است.

1

راهنمای رزرو غذا


۱-جهت رزرو غذا به آدرس اینترنتی https://food.sadjad.ac.ir مراجعه نمایید. نام کاربری شماره دانشجویی و رمز عبور همان رمز پورتال دانشجویی (پویا) می‌باشد.
توجه: در صورت مشکل در ورود جهت بازیابی رمز عبور به اداره آموزش تماس بگیرید.

1

۲-پس از ورود به بخش پرداخت اینترنتی برروی افزایش اعتبار اینترنتی کلیک کرده و به میزان دلخواه حساب کاربری خورد را شارژ کنید سپس به بخش خرید و رزرو غذا رفته و نسبت به رزرو غذا اقدام کنید.
توجه: تا ساعت ۱۳ هر روز می‌توانید نسبت به رزرو غذای روز بعد اقدام کنید. روز‌های تعطیل امکان رزرو غذا وجود ندارد.

1

۳-جهت خرید غذا بدون رزرو قبلی (در صورت موجود بودن غذای اضافه در پایان وقت غذاخوری) از بخش رزرو و خرید غذا بر روی آیتم خرید روز فروش کلیک کرده و سپس تیک وعده ناهار یا شام که می‌خواهید خرید انجام بدهید را زده و بر روی دکمه ذخیره کلیک نمایید مبلغ خرید از حساب شما کسر شده و اعتبار فعلی را نمایش می‌دهد.

1

۴- درصورتی‌که دانشجو کارت دانشجویی خود را جهت گرفتن غذای رزروی به همراه نداشته باشد، باید به بخش رزرو و خرید غذا رفته و با انتخاب آیتم فیش فراموشی، تاریخ و وعده‌ای که می‌خواهد کد فیش فراموشی خود را تحویل بگیرد به همراه نوع رزرو (هفتگی، روز فروش) را وارد نموده و بر روی دکمه تأیید کلیک نمایید و سپس کدی را دریافت می‌نمایید که این کد شامل یک عدد ۶ رقمی است که بر روی دستگاه تحویل غذا با فشردن دکمه فیش فراموشی کد را وارد کرده تا غذای خود را تحویل بگیرید.

1

نحوه دریافت غذا:


با شروع زمان وعده غذایی، لیست غذاهای تعریف شده برای آن وعده بر روی صفحه دستگاه نمایش داده می‌شود و دستگاه آماده جهت تحویل غذای آن وعده می‌باشد. کارت دانشجویی خود را همانند شکل ذیل به محل کارت خوان دستگاه (پایین محل اثر انگشت) نزدیک نمایید. در صورتی که آن وعده غذایی را رزرو داشته باشید دستگاه با آلارم دینگ دانگ و نمایش اطلاعات شما، غذای رزرو شده را اعلام می‌دارد.

1 1

نحوه دریافت غذا از طریق کد فراموشی: اگر شما غذای وعده‌‌ای را رزرو کرده‌‌اید ولی کارت خود را به همراه ندارید، کافیست کد فیش فراموشی آن وعده را (از سامانهٔ اتوماسیون تغذیه بخش رزرو وخرید غذا-فیش فراموشی) دریافت نموده و با زدن F۴ (فیش فراموشی) دستگاه و وارد کردن آن کد غذای خود را دریافت نمایید.

1

ورود به سیستم غذاخوری

امور بیمه دانشجویان
تمامی دانشجویان در طی تحصیل بیمه حوادث می‌باشند که دانشجویان با پرداخت مبلغ ۲۰۰۰۰ ریال در مقابل حوادث پیش‌آمده بیمه می‌باشند.
در سال تحصیلی جاری بیمه دانا عهده‌دار بیمه دانشجویان می‌باشد.
دانشجویان عزیز می‌توانند پس از بروز حادثه به پزشک مراجعه و در نهایت صورت‌حساب‌های اخذ شده را جهت ارجاع به بیمه به اموردانشجویی تسلیم نمایند.
اموردانشجویی همواره خود را موظف به رسیدگی به امور دانشجویان شاهد و ایثارگر می‌داند و پیگیری های لازم را جهت رفع مشکل این عزیزان هم به لحاظ دانشجوئی و هم به لحاظ آموزشی عهده‌دار می‌باشد.
جهت رفع مشکلات دانشجویان، امور دانشجوئی همواره آماده مشاوره با دانشجویان بوده‌است که با همت و پیگیری مسئولین دانشگاه بزودی واحد مشاوره آغاز به‌کار خواهد نمود.

خوابگاه دانشجویان غیربومی

دانشجویان غیربومی متقاضی خوابگاه می توانند پس از بازدید و انتخاب خوابگاه مورد نظر از لیست ذیل جهت دریافت معرفی نامه به دفتر معاونت دانشجویی و فرهنگی واقع در ساختمان شماره ۱ -طبقه سوم اتاق ۳۴۲ مراجعه نمایند.


لیست ارسالی شورای نظارت و ارزیابی خوابگاه های دانشجویی غیردولتی مشهد در سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ -فایلpdf- فایل اکسل